Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss på info@bkgr.se eller på telefon 070-234 02 67 om du har några frågor.
Vi hjälper dig gärna!


Background AB

Svärdsjögatan 19
791 31 Falun

Tel: 070-234 02 67
Mail: info@bkgr.se

Org.nummer: 556848-5493

 


 

lotta

Ann-Charlotte Eriksson
Byråchef

Tel: 073-572 90 58
Mail: ann-charlotte@bkgr.se
Läs mer om Ann-Charlotte →

Gabriel

Gabriel Alenius
Projektledare / Delägare

Tel: 070-234 02 67
Mail: gabriel@bkgr.se
Läs mer om Gabriel →

Jimmy

Jimmy Nilsson Masth
Art Director / Delägare

Tel: 073-572 91 22
Mail: jimmy@bkgr.se
Läs mer om Jimmy →

Zahra

Zahra Näslund
Projektledare

Tel: 076-802 78 32
Mail: zahra@bkgr.se
Läs mer om Zahra →

Per

Per Mjöberg
Art Director

Tel: 073-614 16 58
Mail: per@bkgr.se
Läs mer om Per →

Daniel

Daniel Garpebring
Art Director

Tel: 073-572 0180
Mail: daniel.g@bkgr.se
Läs mer om Daniel G →

Billy

Billy Holm
Orginalare & formgivare

Tel: 070-330 43 54
Mail: billy@bkgr.se
Läs mer om Billy →

Daniel

Daniel Stor
3D & Motion graphics

Tel: 073-659 46 51
Mail: daniel@bkgr.se


Hitta till oss!