Kontakta oss

VI HJÄLPER DIG!

Background AB
Svärdsjögatan 19, 791 31 Falun
073-572 90 58 /  nullinfo@bkgr.se

Lotta Eriksson, byråchef och delägare

Ann-Charlotte ”Lotta” Eriksson

ByråchefTel. 073-572 90 58E-post. lotta@nullbkgr.se Läs mer om Ann-Charlotte ”Lotta” Eriksson
Gabriel Alenius, projektledare och delägare

Gabriel Alenius

ProjektledareTel. 070-234 02 67E-post. gabriel@nullbkgr.se Läs mer om Gabriel Alenius
Jimmy Nilsson Masth, Art Director och delägare

Jimmy Nilsson Masth

Creative DirectorTel. 073-572 91 22E-post. jimmy@nullbkgr.se Läs mer om Jimmy Nilsson Masth
Marcus Christiansen, Projektledare och formgivare

Marcus Christiansen

ProjektledareTel. 076-802 78 32E-post. marcus@nullbkgr.se Läs mer om Marcus Christiansen
Daniel Garpebring, Art Director

Daniel Garpebring

Art DirectorTel. 073–572 01 80E-post. daniel@nullbkgr.se Läs mer om Daniel Garpebring
Per Mjöberg, Art Director

Per Mjöberg

Art DirectorTel. 073-614 16 58E-post. per@nullbkgr.se Läs mer om Per Mjöberg

Emilia Håll

ProjektledareTel. 076-851 09 26E-post. emilia@nullbkgr.se Läs mer om Emilia Håll
Bild på Backgrounds formgivare Mia Jackson

Mia Jackson

Formgivare / OriginalareTel. 073-628 93 33E-post. mia@nullbkgr.se Läs mer om Mia Jackson

SAMARBETSPARTNERS