Kontakta oss

VI HJÄLPER DIG!

Background AB
Svärdsjögatan 19, 791 31 Falun
073-572 90 58 /  nullinfo@bkgr.se

Lotta Eriksson, byråchef och delägare

Ann-Charlotte ”Lotta” Eriksson

Byråchef | DelägareTel. 073-572 90 58E-post. lotta@nullbkgr.se Läs mer om Ann-Charlotte ”Lotta” Eriksson
Gabriel Alenius, projektledare och delägare

Gabriel Alenius

Projektledare | DelägareTel. 070-234 02 67E-post. gabriel@nullbkgr.se Läs mer om Gabriel Alenius
Jimmy Nilsson Masth, Art Director och delägare

Jimmy Nilsson Masth

Art Director | DelägareTel. 073-572 91 22E-post. jimmy@nullbkgr.se Läs mer om Jimmy Nilsson Masth
Marcus Christiansen, Projektledare och formgivare

Marcus Christiansen

ProjektledareTel. 076-802 78 32E-post. marcus@nullbkgr.se Läs mer om Marcus Christiansen
Daniel Garpebring, Art Director

Daniel Garpebring

Art DirectorTel. 073–572 01 80E-post. daniel@nullbkgr.se Läs mer om Daniel Garpebring
Per Mjöberg, Art Director

Per Mjöberg

Art DirectorTel. 073-614 16 58E-post. per@nullbkgr.se Läs mer om Per Mjöberg
Billy Holm, formgivare

Billy Holm

FormgivareTel. 070-330 43 54E-post. billy@nullbkgr.se Läs mer om Billy Holm
Gruppbild på Backgrounds medarbetare

Spontanansökan

Vill du jobba med oss?E-post. info@nullbkgr.se Läs mer om Spontanansökan

FÖLJ OSS PÅ INSTAGRAM

VÅRA PARTNERS