fbpx

Kontakta oss

VI HJÄLPER DIG!


BACKGROUND

Slaggatan 21, 791 70 Falun
073-572 90 58 /  nullinfo@bkgr.se


Lotta Eriksson, byråchef och delägare

Ann-Charlotte ”Lotta” Eriksson

VD / ByråchefTel. 073-572 90 58E-post. lotta@nullbkgr.se Läs mer om Ann-Charlotte ”Lotta” Eriksson
Gabriel Alenius, projektledare och delägare

Gabriel Alenius

Affärsutveckling / UtbildningarTel. 070-234 02 67E-post. gabriel@nullbkgr.se Läs mer om Gabriel Alenius

Daniel Garpebring

Creative DirectorTel. 073–572 01 80E-post. daniel@nullbkgr.se Läs mer om Daniel Garpebring

Lisa Strålin Åsberg

ProjektledareTel. 073-572 11 22E-post. lisa@nullbkgr.se Läs mer om Lisa Strålin Åsberg

Emilia Håll

Projektledare / FormgivareTel. 076-851 09 26E-post. emilia@nullbkgr.se Läs mer om Emilia Håll

Per Mjöberg

Art DirectorTel. 073-614 16 58E-post. per@nullbkgr.se Läs mer om Per Mjöberg

Anna Kniif

FormgivareTel. 070-777 22 92E-post. anna@nullbkgr.se Läs mer om Anna Kniif

Martin Beecroft

FormgivareTel. 070-517 96 53E-post. martin@nullbkgr.se Läs mer om Martin Beecroft

Mia Jackson

Formgivare / PowerpointspecialistTel. 073-628 93 33E-post. mia@nullbkgr.se Läs mer om Mia Jackson
Jimmy Nilsson Masth, Art Director och delägare

Jimmy Nilsson Masth

Creative DirectorTel. 073-572 91 22E-post. jimmy@nullbkgr.se Läs mer om Jimmy Nilsson Masth

SAMARBETSPARTNERS